• cs
  • sk
  • pl
  • de
  • at
  • ie
  • ua
  • ro
  • nl

Klucz do sukcesu w branży IT to współpraca z nami.

Jestemekspertem IT

Jesteś specjalistą IT? Chcielibyśmy z Tobą współpracować. Oferujemy solidną współpracę i udział w interesujących projektach.

Spółka CoolPeople działa nie tylko w Polsce, Republice Czeskiej, Niemczech, Rumunii, czy na Słowacji. Ciekawa i atrakcyjna finansowo praca oferowana jest również w ramach projektów realizowanych na całym świecie. Wielu specjalistów IT dzięki CoolPeople służbowo odwiedziło różne kąty świata, na przykład Afrykę, Anglię lub Izrael. Jeśli preferujesz pozostanie w ojczyźnie, możesz wybrać z szerokiej oferty projektów IT realizowanych w całej Polsce i czerpać korzyści z pracy w kraju.

 

 

Jesteśmy największym dostawcą zdolności informatycznych firm krajowych i zagranicznych, w tym::

Finance

Erste, Raiffeissen, GE Money, KBC, Societé Generale, Santander, BNP Paribas, ING, Provident i inne…

Telco

T-Mobile, Telefónica O2, Vodafone, GTS, ČRa,
ČRO i inne…

IT

IBM, HP, Accenture, CGI, Tempest, Atos, Asseco, Fujitsu, Microsoft, Capgemini, Red Hat i inne…

Inny

   Novartis, Abbott, Veolia, RWE, Net4Gas, Oriflame, Motorola, Viessmann i inne…

Dołącz do nas!!

Jak wygląda współpraca?

O tym, na czym polega współpraca ze spółką CoolPeople, rozmawiamy z Sourcing Managerem Katerina Novotna . Jeśli jej jeszcze nie znasz, wkrótce może się to zmienić - jest bowiem bardzo prawdopodobne, że niebawem do Ciebie zadzwoni (ona lub jej współpracownicy), albo zaprosi Cię na osobiste spotkanie.

Jak w skrócie przedstawiłaby Pani CoolPeople?

Osobiście postrzegam CoolPeople jako firmę bardzo otwartą, kładącą duży nacisk na dobre i uczciwe relacje oraz pracę zespołową, starającą się wyjść naprzeciw potrzebom innych. Nasza działalność polega w zasadzie na poszukiwaniu kandydatów odpowiednich do projektów IT zgodnie z potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Z drugiej strony dla specjalistów IT wyszukujemy projekty, które będą dla nich interesujące zarówno pod względem treści, jak i wynagrodzenia.

W jaki sposób działa CoolPeople?

Najważniejsze jest uświadomienie sobie, że nie jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Oferowane przez nas projekty są zawsze na czas określony. Naszym głównym zadaniem jest połączenie oferty i zapotrzebowania na ekspertów IT. Budujemy długotrwałe, korzystne dla obu stron relacje z klientami oraz ze specjalistami IT.

Katerina Novotna , Sourcing Manager

Jestem specjalistą IT, który szuka pracy. Słyszałem o CoolPeople i możliwe, że chciałbym z tą spółką współpracować. Jak taka współpraca przebiega? Co mnie czeka?

Najpierw skontaktują się z Panem pracownicy naszego Call Centrum, które pokrótce przedstawią naszą spółkę oraz warunki współpracy. Zostanie Pan poproszony o przesłanie aktualnego CV, które stanowi podstawę naszego efektywnego współdziałania. Po tej rozmowie otrzyma Pan dane logowania do własnego profilu w systemie wewnętrznym CoolPeople Club, w ramach którego będzie Pan mógł aktualizować swoje CV, śledzić wszystkie nasze ogłoszenia o pracę oraz ich status. Jeśli zainteresuje Pana konkretna oferta, która przyjdzie na Pana email, wystarczy na nią zareagować...

Jeśli będzie Pan chciał, możliwe jest również umówienie osobistego spotkania w siedzibie naszej firmy.

Jeśli dostanę od was ofertę konkretnego projektu i odpowiem na nią, co będzie dalej?

Jeśli pojawi się oferta odpowiadająca Pana specjalizacji zawodowej i wzbudzi Pana zainteresowanie, wystarczy na nią zareagować – telefonicznie lub pisemnie. Następnie wspólnie omówimy konkretne wymagania – czy to techniczne czy finansowe, możliwy termin rozpoczęcia pracy w ramach projektu oraz pozostałe niezbędne szczegóły. Jeśli wszystkie warunki zostaną zaakceptowane, prześlemy Pańskie CV klientowi.

Dalszy sposób postępowania zależy od decyzji klienta. Każda spółka ma indywidualny czas odpowiedzi na posłane oferty. Następuje intensywna praca naszych handlowców, którzy bezpośrednio komunikują się z klientem i starają się w jak najbardziej efektywny sposób osiągnąć cel. 

Jeśli przekażę wam moje CV, roześlecie je klientom?

Nigdy nie wyślemy CV bez Pana zgody. Nasz system jest tak inteligentnie skonstruowany, że w momencie, gdy Pana CV zostanie odesłane do klienta, automatycznie zostanie Panu przesłana krótka wiadomość. Po wysłaniu CV czekamy na informacje zwrotne od klienta. Bez względu na to, czy są one  pozytywne, czy negatywne – zawsze o tym informujemy. W razie zainteresowania współpracą będzie Pana czekała rozmowa u klienta.

Jaką formę przeważnie przybiera rozmowa u klienta?

Najpowszechniejszą formą jest osobiste spotkanie z klientem. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest ono możliwe lub efektywne, rozmowa przebiega przez telefon lub Skype itp. Należy podkreślić, że wzięcie udziału w organizowanej przez nas rozmowie nie jest zobowiązujące. Podczas rozmowy uzyska Pan szczegółowe informacje o projekcie i tylko od Pana będzie zależeć, czy weźmie Pan w nim udział, czy nie – w takiej samej sytuacji jest klient. Jeśli będzie to możliwe, pójdziemy na rozmowę do klienta z Panem, ewentualnie skontaktujemy się natychmiast po jej zakończeniu i uzgodnimy kolejne kroki dalszych negocjacji z klientem.

Jeśli zainteresowanie współpracą będzie obustronne, nastąpi podpisanie zamówienia, w którym zdefiniowane będą dokładne parametry projektu, warunki finansowe oraz inne specyfikacje.